yesim gozen banner

2021 Green Card çekilişine katıldıysan, 6 Mayıs 2020 Cumartesi günü Türkiye saati ile saat 19:00’da açıklandı.

Sonuçları Kontrol etmek için buraya tıkla!

Kontrol sayfasında, Check Status butonuna bastığında, başvuru yaptığın zaman verilen onay kodunu(confirmation number) gireceksin. Ve ekranda aşağıdaki yazıyı görüyorsan tebrikleeerrrrrr!!!

Turkcesi: “İlgili yılda yapılan çekilişte rastgele seçilmiş bulunmaktasın. Seçim sonucun, vizeyi alacağının garantisini vemiyor çünkü seçilenler, vizeyi hak kazanacaklardan sayıca daha fazla. Şansını arttırman için gerekli talimatları dikkatle sürdürmen çok önemli. Takip etmen gereken talimatlara buradan ulşabilirsin. Bu mailin çıktısını al ve mülakata beraberinde götür. Eğer vize sayısı tamamlanmış olursa, adına mülakat tarihi oluşturulmayacak. Adına bir randevu oluşturulursa, tanımladığın mail adresine bir bilgilendirme mesajı iletilecek. Kentucky’deki danışmanlık merkezi ile iletişime geçmek istersen mail adresi şu, irtibata geçerken de dikat etmen gereken hususlar bunlar bunlar.”

Sonrasında, detaylı olarak neler yapacağını anlattığım Green Card Çekilişi’ni Kazandın. Peki ya Sonra? başlıklı yazımı okumanı tavsiye ederim.

Ekranda yukarıdaki yazıyı görmüyorsan, merak etme, çekilişe katılmak ücretsiz! Tekrar tekrar deneyebilirsin, cok istiyorsan denemeye devam. Tekrar katılmadan önce, çekilişin inceliklerini öğrenmek ve daha fazla detay sahibi olmak istersen 2020 Green Card Başvuruları Başladı! yazıma buradan ulasabilirsin.

Sonuç her ne ise hayatının geri kalanında içinde bulunduğun her koşulda mutlu olmanı diliyorum. Hayat olmadıkların ya da olamadıklarına üzülmek için çok kısa. Tadını çıkar 😉

Sevgiyle Kal…